2415/902
Dansk møbeldesign
Cirkulært sofabord med stel af møkbejdset træ og plade med fliser af stentøj, dekoreret med lys, blå og brun glasur. H. 51,5. Diam. 101.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 9. april 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|