2024/548
Emaf Progetti
“Greg”. Fire-personers sofa bestående af to moduler, betrukket med gråt uld, stel af stål. Udført og mærket hos Zanotta. L. 290. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||