2132/32
Regency vinkøler af mahogni, prydet med beslag af messing, opklappelig låg under hvilken rum. 19. årh. H. 68. B. 60. D. 43.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag