2435/983
Dansk møbeldesign
Magasinholder med stel af teak, udspændt med patineret cognacfarvet skind. H. 40. B. 40. D. 46.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Patineret skind.
Vurdering