2447/​632

Mie Olise Kjærgaard (f. 1974)

Uden titel. Sign. Mie Olise Kjærgaard, 34/40. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×55.

Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

6.500 DKK

19 bud

1005147 6.500 DKK
1154151 6.000 DKK
1005147 5.500 DKK
1154151 5.000 DKK
1005147 4.800 DKK
1154151 4.600 DKK
1005147 (Autobud) 4.400 DKK
1154151 4.200 DKK
1005147 (Autobud) 4.000 DKK
1082422 3.800 DKK
1005147 (Autobud) 3.600 DKK
1082422 3.400 DKK
1005147 (Autobud) 3.200 DKK
1109854 3.000 DKK
1005147 (Autobud) 2.600 DKK
1109854 2.500 DKK
1005147 (Autobud) 1.600 DKK
1109854 1.550 DKK
1005147 1.500 DKK