Foto endnu ikke klar
880/742
Cathrine Raben Davidsen (f. København 1972)
Uden titel. Sign. CRD 06. Mixed media på collage af forskelligfarvet papir. Bladstørrelse 198×176.
Proveniens: Martin Asbæk Gallery, København. Erhvervet hér af nuværende ejer.
Moderne malerier og skulpturer, 25. september 2018
Vurdering
Hammerslag