12141/34
Standur i kasse af sortlakeret træ og forgyldt træ. 20. årh. H. 205.
Almindelige håndteringstegn. Lodder og pendul medfølger.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag