2432/1202
Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med old-cut diamant. Vægt ca. 6,5 g. Farve: K. Klarhed: P. B. 5 mm. Str. 54.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser på ringskinne.
Vurdering