2434/754
Lise Blaabjerg (f. Munkdrup 1939, Danmark/Provence,1981-)
“En anden gang”, 1995. Sign. på bagsiden Lise Blaabjerg 1995. Olie på lærred. 100×70.
Naturlige optørringsrevner.
Vurdering