2120/908
Portræt af en Geisha. Sign. 1950. Olie på papir monteret på plade. 27,5×22,5.
Mindre krakeleringer. Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 18. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud