2437/​26

Russisk Deisis-ikon, Kristus på tronen med omgivet af bl.a. Maria og Johannes. Tempera på træ. 18/19. årh. 27×23.

Ridser og mærker. Afslag på kanter.

I Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?