2415/​38

Konsol af forgyldt træ, udskåret med blomster og bladværk, plade af metal med bemalet motiv i form af frugter. 19. årh. H. 80. B. 67. D. 48.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

3.000 DKK