2415/38
Konsol af forgyldt træ, udskåret med blomster og bladværk, plade af metal med bemalet motiv i form af frugter. 19. årh. H. 80. B. 67. D. 48.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag