2124/7567
Theis Wendt (f. København 1981)
“The Silly Pirate Strikes Back” 2009. Usign. Akvarel og pastel på papir. 140×125.
Dette emne handles i fuldmoms
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag