Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Uden titel. Sign. PK 02, Læsø. Gouache på papir. Bladstørrelse 65×50.
Proveniens: Galleri Bo Bjerggaard, København. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier og skulpturer, 16. juni 2020