1209/1104
Wladislaw Chmielinski (f. Warszawa 1911, d. sst. 1979)
Gadeparti med hestevogn og personer. Sign. W. T. Chielinski. Olie på lærred. 60×80.
Behov for let overfladerensning.
Malerier, 29. februar 2012
Vurdering
Hammerslag
14 bud