2006/319
Fuglebur af bemalet metal. 19.-20. årh. H. 44. Diam. 35.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Rust. Defekter.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud