1946/85
Carl Balsgaard (f. København 1812, d. sst. 1893)
Opstilling med kirsebær i en kurv. Sign. C. B. 1861. Olie på lærred. 27×37.
Mindre krakeleringer og enkelte små afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag
11 bud