2414/129
Butiksskilt af forgyldt træ i form af bagerkringle med kronet ophæng af metal. 20. årh.s første halvdel. H. 63×46 cm.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag
38 bud