96/474
Julius Exner (f. København 1825, d. sst. 1910)
Loftrum. Maleri. Sign. E. 1845. 16×23.
Proveniens: Clasonsborg ved Skarrild. Afbildet
Ældre malerier, 10. maj 2004
Vurdering
Hammerslag