12104/271
Udstillingsplakat. Rembrandt udstilling på Bibliothèque nationale de France i Paris, 1956. Usign. Lysmål 55×43,5. Rammemål 58×46.
Aldesrrelaterede brugsspor. Misfarvninger.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag