12104/​271

Udstillingsplakat. Rembrandt udstilling på Bibliothèque nationale de France i Paris, 1956. Usign. Lysmål 55×43,5. Rammemål 58×46.

Aldesrrelaterede brugsspor. Misfarvninger.

Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021

Vur­dering

1.000–2.000 DKK

Hammerslag