2022/98
Et par vægkonsoller af mahogni med kanneleret sarg. Louis XVI form. 19. årh. H. 44. B. 64. D. 38. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Den ene med senere bagstykke.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag