12203/21
S. C. Bjulf (f. Løgstør 1890, d. Roskilde 1958)
Fisker. Sign. Bjulf. Olie på lærred. Lysmål 38×31. Rammemål 45,5×38,5. Indrammet.
Ældre reparation.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
12 bud