12031/31
Carl Østerbye (f. Århus 1901, d. Birkerød 1960)
“Klitter, gl. Skagen, 1956”. Sign. CØ. Olie på lærred. 97×125.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag