2050/​1149

Bulgari

Et par øreclips af 18 kt. guld og stål i form af hjerter. Signeret Bvlgari. L. ca. 3,2 cm. Vægt ca. 28,5 g. (2)

Fremstår med minimale alders- og brugsspor.

Smykker, 9. december 2020

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag