2050/1149
Et par øreclips af 18 kt. guld og stål i form af hjerter. Signeret Bvlgari. L. ca. 3,2 cm. Vægt ca. 28,5 g. (2)
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker, 9. december 2020
Vurdering
Hammerslag