1449/674
Dansk snedkermester
Taburet af palisander med sæde af patineret sort skind.
CITES-certifikat gyldigt indenfor EU medfølger.
Almindelig brugspatina, herunder ridser, mærker og overfladiske krakeleringer.
Moderne kunst og design, 2. december 2014
Vurdering
Hammerslag