2140/1343
Bælte af mørkebrunt og sort læder med gyldent H spænde. Str. 95. Længde ca. 112 cm. Justerbar str. ca. 92–97 cm.
Proveniens: Sælges på vegne af Statsadvokaten for særlig økonomisk og international kriminalitet.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 6. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
36 bud