2434/​822

Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)

Et par bogreoler af massiv mahogni, messingforede samlingshuller. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H./B. 76. D. 27,5. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. Huller i bagbeklædning til vægmontering.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?