2436/140
Bakkebord med bakke af patineret messing, stel af gråmalet træ. Cirka 1900. H. 56,5. B. 49. L. 67.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Repareret. Senere stel med lettere løse samlinger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag
28 bud