2436/​140

Bakkebord med bakke af patineret messing, stel af gråmalet træ. Cirka 1900. H. 56,5. B. 49. L. 67.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Repareret. Senere stel med lettere løse samlinger.

I Aarhus
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?