2422/76
"Udsigt fra min have, Lillehammer. Sign. Alf Lundeby, Lhmr, aug. 1925. Olie på lærred. 40×50.
Talrige krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
15 bud
811515 (Autobud) | ||
910107 | ||
811515 | ||
800028 (Autobud) | ||
811515 | ||
800028 | ||
224674 (Autobud) | ||
800028 | ||
224674 (Autobud) | ||
800028 | ||
224674 (Autobud) | ||
800028 | ||
224674 (Autobud) | ||
800028 | ||
224674 |