1314/199
Giuseppe Zocchi, efter, ca. 1900
Kvinde- og herreportrætter. Tryksign. Gius. Zocchi Sct. Faksimile på papir. Lysmål 23×18. (7)
Enkelte fugtpletter. Papiret er gulnet.
Ældre malerier og møbler, 1. april 2013
Vurdering
Hammerslag
10 bud