2427/753
Arne Jacobsen (f. København 1902, d. sst. 1971)
“AJ”. Et par specialfremstillede lamper af sortlakeret metal, justérbar skærm. Udført hos Louis Poulsen. L. 58. (2)
Udført på bestillings.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og afskalninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
872517 | ||
815100 (Autobud) | ||
1160533 | ||
815100 | ||
806928 |