Tal R (f. Tel Aviv 1967)
“Favorit skulptur”, 1996. Sign. monogram; sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie, collage og mixed media på lærred. 150×140. Uindrammet.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier og skulpturer, 22. september 2020