320/17
Jaguar
Herrearmbåndsur af forgyldt stål. Model Sapphire. Quartz værk med dato. Hvid urskive med forgyldte visere og timemarkører. Lænke af forgyldt stål med foldespænde. Omkreds ca. 20 cm. Urets B. 38 mm.
Original æske og certifikat medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Batteriskift påkrævet. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 22. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag
22 bud