2148/​1391

Hermès

“Zoulou” møntpung af lyselilla læder med et rum. Ca. 8×8 cm.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Ridser, mærker og afskalning på læder. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 1. december 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK