2148/1391
“Zoulou” møntpung af lyselilla læder med et rum. Ca. 8×8 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Ridser, mærker og afskalning på læder. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 1. december 2021
Vurdering
Hammerslag