2434/708
Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010)
Kvindefigur. Sign. 79, 3/100. Litografi i farver. Lysmål 47×68.
Misfarvninger og skjolder. Undersøgt i ramme.
Vurdering
881480 | ||
893847 |