2034/107
Orientalsk tæppe i Irsk Donegal design. 21. årh.(aldrig anvendt). 258×191.(no. 10072)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag