1803/​2026

Graham

Herrearmbåndsur af titanium. Model Chronofighter Oversize, ref. 20VATCO. Mekanisk kronograf værk, kaliber G1732. Carbon skive med hvide indeks og hvide visere. Sort gummirem og sort C-spænde. Urets diameter 46 mm. 2011.

Original æske og certifikat dateret juni 2011 medfølger.

Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med minimale alders- og brugsslitage.

Armbåndsure, 17. januar 2018

Vur­dering

25.000–30.000 DKK

Hammerslag