1803/2026
Herrearmbåndsur af titanium. Model Chronofighter Oversize, ref. 20VATCO. Mekanisk kronograf værk, kaliber G1732. Carbon skive med hvide indeks og hvide visere. Sort gummirem og sort C-spænde. Urets diameter 46 mm. 2011.
Original æske og certifikat dateret juni 2011 medfølger.
Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med minimale alders- og brugsslitage.
Armbåndsure, 17. januar 2018
Vurdering
Hammerslag