328/70
Et par “Rockrunner Camou Knit” sneakers med hvidt, beige og gråt print og hvide snørebånd. Str. 43.
Original æske, to dust bags og ekstra snørebånd medfølger. Ny pris ca. DKK 3.600
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. En mørk plet på ruskind. Få lette ridser på såler/hvide nitter bagpå.
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
20 bud