2132/881
Et sæt på tre væglamper af syreskåret messing. Udført og mærket hos Holm Sørensen & Pedersen. H. 28. B. 17. (3)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
20 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||