1948/669
Tre bordlamper af patineret diskometal. Alle stemplet Just A Danmark, hhv. D56, D61 og 1856 H. inkl. skærmholdere 45–46. (3)
Der garanteres ike for funktionaliteten. Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 26. november 2019
Vurdering
Hammerslag
17 bud