2426/558
Lågskål af sterlingsølv, udvendigt smedet med prospekt over København. Udført og stemplet hos A. Michelsen, med årskode G9=1957. Vægt 213 g. H. 6,3. Diam. 8,6.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Enkelte buler.
Fra
i
Vurdering
27 bud
839380 | ||
16759 | ||
839380 (Autobud) | ||
16759 | ||
839380 (Autobud) | ||
16759 | ||
839380 (Autobud) | ||
925245 | ||
839380 (Autobud) | ||
925245 | ||
839380 (Autobud) | ||
925245 | ||
839380 (Autobud) | ||
925245 | ||
839380 (Autobud) | ||
925245 | ||
839380 (Autobud) | ||
925245 | ||
839380 | ||
16759 | ||
867811 (Autobud) | ||
16759 | ||
867811 (Autobud) | ||
16759 | ||
867811 (Autobud) | ||
16759 | ||
867811 |