2426/​558

A. Michelsen

Lågskål af sterlingsølv, udvendigt smedet med prospekt over København. Udført og stemplet hos A. Michelsen, med årskode G9=1957. Vægt 213 g. H. 6,3. Diam. 8,6.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Enkelte buler.

Fra i Lyngby
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

27 bud

839380 2.700 DKK
16759 2.600 DKK
839380 (Autobud) 2.500 DKK
16759 2.400 DKK
839380 (Autobud) 2.300 DKK
16759 2.200 DKK
839380 (Autobud) 2.100 DKK
925245 2.000 DKK
839380 (Autobud) 1.900 DKK
925245 1.850 DKK
839380 (Autobud) 1.800 DKK
925245 1.750 DKK
839380 (Autobud) 1.700 DKK
925245 1.650 DKK
839380 (Autobud) 1.600 DKK
925245 1.550 DKK
839380 (Autobud) 1.500 DKK
925245 1.450 DKK
839380 1.400 DKK
16759 1.350 DKK
867811 (Autobud) 1.300 DKK
16759 1.250 DKK
867811 (Autobud) 1.200 DKK
16759 1.150 DKK
867811 (Autobud) 1.100 DKK
16759 1.050 DKK
867811 1.000 DKK