1947/689
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Tre kompositioner. Sign. Rob. Jacobsen samt delvis nummereret. Litografier. Bladstørrelse fra 69×51 til 55×69. Uindrammede. (3)
Håndteringsmærker og pletter.
Moderne kunst og design, 19. november 2019
Vurdering
Hammerslag