12108/​38

Erik Kranold

Komposition. Sign. EKr 53. Olie på lærred. Rammemål 65×50.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag

1.000 kr.

290016 1.000 kr.