2119/47
Fransk langbord af frugttræ, sarg med tre skuffer. (front samt for hver ende). Delvis 19. årh. H. 79. B. 78. L. 176.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Plade med skjolder og randmærker. Plade nogen ormhuller. Bund i ene skuffe løs.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
31 bud