12015/109
Lene Schmidt-Petersen (f. Støvring 1950)
“Heimdal, der vogter regnbuebroen Bifrost.” Sign. og dateret verso, Lene Schmidt-Petersen 1982–1983. Olie på lærred. 76×60.
Kunst, antikviteter & design, 9. april 2020
Vurdering
Hammerslag