2412/​755

Posborg & Meyhoff

Par arkivskabe af palisander, greb med bagplader af aliuminium. Udført og mærket hos Sibast møbler. H. 106. B. 92. D. 42. (2)

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 19. marts 2024

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

3.000 DKK