2412/755
Posborg & Meyhoff
Par arkivskabe af palisander, greb med bagplader af aliuminium. Udført og mærket hos Sibast møbler. H. 106. B. 92. D. 42. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Vurdering
Hammerslag