2048/236
Oval empire bakke af gulmalt metal og messing. 19. årh. L. 52 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Malingafslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud