2015/​156

Nain tæppe, Persien. Medaljondesign. 21. årh. 300×195.

Ene kant 10–15 cm, let flosset.

Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.400 DKK

2.400 DKK
2.300 DKK
(Autobud) 2.200 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK